Nabízíme vám hlídání psů v příjemném prostředí rodinného domu se zahradou ve Chvaleticích.

Jedná se o individuální hlídání psů a proto je i jejich počet omezen. Díky tomuto přístupu se můžeme každému z hlídaných psů naplno věnovat. Můžete se tak spolehnout, že během doby, kdy jste třeba na dovolené, si váš mazlíček dopřává příjemné dovolené také. Váš pejsek bude trávit většinu času na zahradě rodinného domu, do kterého má rovněž přístup. Chodíme s pejsky na procházky a maximálně se jim věnujeme.

Jak hlídání probíhá

Hlídání probíhá u nás doma. Váš pejsek bude zařazen mezi naše ostatní psy a bude mu dopřáno péče, jako by byl náš vlastní. Pochopitelně před přijetím pejska sepisujeme smlouvu. Protože společně s pejskem od vás přebíráme i zodpovědnost za něho, tak jsme pro jistotu pojištěni a nemusíte tak mít strach.

Hlídání psů ve Chvaleticích

    1. Nejprve je třeba se domluvit na termínu hlídání pejska. Můžete se zarezervovat přímo zde, případně můžete i zavolat na tel.: 778 049 100
    2. Po rezervaci termínu je nutné uhradit nevratnou zálohu ve výši 30-50 % z celkové částky buď předem na účet nebo osobně.
    3. Následně v daný termín dopravíte pejska k nám, případně si ho můžeme i vyzvednout v místě vašeho bydliště. Při předání podepíšeme zmiňovanou smlouvu. Její náhled vám v případě zájmu pošleme předem na email.
    4. Následně hlídáme, mazlíme, hrajeme si. V případě zájmu vás můžeme formou fotek o průběhu hlídání informovat.
    5. Doplatek za hlídání pak uhradíte při předání pejska zpět do vašich rukou.

Cena za hlídání: od 240-260 Kč
Cena za hlídání se může lišit podle velikosti pejska.

Přes léto hlídáme pejsky na ranči který máme cca 1 km od domu kde je prostorná zahrada.Nemusíte se bát, pejsky které hlídáme nepouštíme k našim koníkúm. Hlídáme i pejsky, kteří jsou zvyklí být venku. Máme kotec se zateplenou boudou.